Tarnowskie Centrum Edukacji Muzycznej „Muzart” przygotowuje wyjątkowy koncert na zakończenie wiosny, który odbędzie się w piątek, 29 maja. Wydarzenie będzie miało miejsce w auli Akademii Tarnowskiej przy ulicy Mickiewicza 8, w budynku „C”. To okazja, by posłuchać zarówno młodych talentów, jak i doświadczonych muzyków.
Wprowadzenie do dźwiękowego świata
Wydarzenie składać się będzie z dwóch odrębnych części. Pierwsza z nich, zatytułowana „Wprowadzenie do dźwiękowego świata”, rozpocznie się o godz. 17.30. W tej odsłonie uczniowie z różnych klas muzycznych zaprezentują swoje umiejętności. Na scenie pojawią się młodzi muzycy grający na saksofonie, fortepianie, ukulele, gitarze, perkusji oraz skrzypcach. Nie zabraknie również występów wokalnych, które z pewnością poruszą serca słuchaczy.
Wspólna muzyczna podróż
Druga część koncertu, zatytułowana „Wspólna muzyczna podróż”, rozpocznie się o godz. 19.00. Podczas tej części instruktorzy dołączą do swoich uczniów, aby wspólnie stworzyć niezapomnianą muzyczną przygodę. Ich wspólne występy mają na celu nie tylko zademonstrowanie umiejętności, ale także ukazanie pasji, która łączy pokolenia muzyków. Każdy miłośnik muzyki, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie w tej wyjątkowej muzycznej podróży.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji, by doświadczyć muzyki na żywo w przyjaznej atmosferze. Wstęp na koncert jest bezpłatny, co czyni go dostępnym dla każdego, kto pragnie spędzić wieczór w otoczeniu dźwięków i emocji. Nie przegap tej okazji, by dać się porwać muzycznym odkryciom i podróżom!
Źródło: Urząd Miasta Tarnowa
