Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika organizuje Dni Otwarte Położnictwa, które odbędą się w sobotę, 15 listopada. To wydarzenie stanowi doskonałą okazję dla przyszłych rodziców, aby poznać szczegóły związane z przygotowaniem do porodu oraz opieką nad noworodkiem.
Co czeka uczestników?
W ramach Dni Otwartych uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań specjalistom na temat porodu, połogu oraz karmienia piersią. To nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, ale także na rozwianie wszelkich wątpliwości, które mogą towarzyszyć przyszłym rodzicom w tym wyjątkowym okresie.
Zwiedzanie i konsultacje
Podczas wydarzenia można będzie zwiedzić różne pomieszczenia szpitala, takie jak sale porodowe, sale noworodków, poradnię neonatologiczną oraz izbę przyjęć. Dodatkowo, dostępna będzie szkoła rodzenia, w której przyszli rodzice mogą zapoznać się z technikami przygotowania do porodu.
Jak się zapisać?
Zapisy na Dni Otwarte Położnictwa prowadzone są do piątku, 14 listopada, w godzinach od 9:00 do 14:00. Aby się zarejestrować, wystarczy zadzwonić pod numer: 14 63 10 120. Warto podkreślić, że tego rodzaju wydarzenia odbywają się regularnie, od ponad dwóch lat, przyciągając niemal tysiąc przyszłych rodziców do murów Starego Szpitala.
Źródło: Urząd Miasta Tarnowa
