W Tarnowie otwarto sklep socjalny

Mieszkańcy Tarnowa mają możliwość robienia zakupów w sklepie socjalnym „3S”. Co możemy powiedzieć na temat funkcjonowania tego sklepu?

Dla ludzi w trudnej sytuacji finansowej

Rozpoczęcie funkcjonowania nastąpiło w ostatni wtorek o godzinie 11:00. Jak się można domyślić, chodzi o odpowiedź na oczekiwania ludzi znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wypada też podkreślić, że zainteresowani mogą być pewni naprawdę korzystnych cen. Oczywiście część produktów ma krótki termin przydatności, ale czy to coś szczególnie istotnego? Jeżeli nie robi się zakupów na zapas, krótki termin przydatności nie powinien mieć znaczenia. Warto również zatrzymać się przy wyborze – zainteresowani mogą liczyć na artykuły spożywcze, środki ochrony osobistej, chemię domową i obuwie.

Ktoś może zadać pytanie, skąd pewność, że ze sklepu korzystają wyłącznie potrzebujący? Pytanie zrozumiałe, ale odpowiedź jest bardzo prosta – możemy mówić o specjalnej karcie wydawanej przez fundację MOST. Co więcej, ta fundacja odpowiada za prowadzenie sklepu. Dobrze też mieć na uwadze, że zdecydowano się na wprowadzenie limitu wydatków.