Wymiana roślin

W ostatnią niedzielę miała miejsce wymiana roślin – wszystko odbywało się w Galerii Tarnovia. Wymianie podlegały rośliny ozdobne.

Co można powiedzieć na temat akcji?

Zorganizowana akcja okazała się świetną okazją do poznania innych entuzjastów ziemi. Można zaryzykować stwierdzenie, zgodnie z którym czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jacy ludzie nas otaczają. Oczywiście nie możemy też zapomnieć o wymiarze proekologicznym. Dla niezorientowanych – nowa osoba jest równoznaczna z nowym życiem. Czy w takich okolicznościach mogą pojawić się jakiekolwiek wątpliwości?

Jeżeli zastanawiasz się nad popularnością, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze zdjęciami (w internecie można zobaczyć wiele zdjęć). Gdyby kogoś interesowała przyszłość – na ten moment można powiedzieć tylko tyle, że kolejna edycja została zaplanowana na październik. Gdy będzie wiadomo więcej, na pewno pojawi się stosowna informacja.

Pamiętajmy też, że sporo zależy od nas samych – kiedy ktoś ma wątpliwości, warto powiedzieć, że troska o ekologię to nie jest coś, w przypadku czego należy się zastanawiać. Kiedy można zadbać o ekologię, trzeba działać.