Masowe szczepienia w przy ulicy Gumniskiej – kiedy?

Od kilku miesięcy trwają masowe szczepienia. Jak wszyscy doskonale wiedzą, celem jest powrót do normalności. Na ten moment daleko jeszcze do znanych nam standardów, ale jedno trzeba przyznać – akcja szczepień się rozkręca. Można to powiedzieć o całym kraju, jak i Tarnowie.

Punkt szczepień przy ulicy Gumniskiej

Najlepszym dowodem na to jest masowy punkt szczepień przy ulicy Gumniskiej. Rozpoczęcie działania tego punktu to coś, na co z pewnością czeka wiele osób. Co więcej, to czekanie już niedługo zostanie nagrodzone – szczepienia ruszają od najbliższej środy (jest decyzja wojewody małopolskiego).

Jeżeli ktoś chce się zapisać na szczepienie, jak najbardziej jest taka możliwość. Opcje są dwie – skorzystanie z ogólnopolskiej infolinii dostępnej pod numerem 989 lub też wybór miejskiej infolinii – numery 14 688 25 76 i 14 688 25 77. W budynku jest sześć stanowisk szczepień, maksymalna przepustowość ma wynieść 700 szczepień dziennie.

Warto również mieć na uwadze, że w dniu uruchomienia punktu pojawią się linie autobusowe MPK o numerach 121 i 122. Autobusy mają dowozić ludzi pod sam punkt szczepień.