wypadek

Auto dachowało na A4 w okolicach Tarnowa

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do poważnego wypadku na jednym z odcinków tarnowskiej autostrady A4. Ranna w zdarzeniu została jedna osoba.

Dachowanie auta na autostradzie A4

25-letnia mieszkanka Krakowa podróżowała autostradą w późnych godzinach wieczornych. Kierująca Hondą Civiv z nieustalonych przyczyn wypadła z drogi na wysokości miejscowości Zaczarnie. Wypadek miał miejsce około godziny 22:30. Kobieta jechała autostradą w stronę Rzeszowa.

25-latka została zakleszczona w pojeździe a w dodatku doznała obrażeń kręgosłupa oraz twarzoczaszki. Na miejscu pojawił się nawet ratunkowy śmigłowiec jednak ostatecznie kobietę przewieziono do szpitala karetką. Przez pewien czas droga była zablokowana.

Tego samego dnia doszło do jeszcze jednego wypadku na autostradzie A4 w okolicach Tarnowa. Kilka godzin przed opisywanym wyżej wypadkiem Peugeot z trzema osobami w środku uderzył w energochłonne bariery. Wypadek miał miejsce w okolicach miejscowości Gosławice. Na szczęście żaden z podróżujących nie odniósł w nim większych obrażeń.

Przeczytaj również:

W centrum Tarnowa znaleziono niewybuch

W Szczucinie zderzyły się 3 samochody