Trwa remont Zakątnej. To nie koniec

Mieszkańcy Tarnowa muszą zmagać się z różnego rodzaju utrudnieniami. Jest to związane, z tym że miasto ma bardzo poważne plany – obecnie trwa remont ul. Zakątnej.

Co możemy powiedzieć na temat tej sytuacji?

Można przypuszczać, że wiele osób zadaje sobie pytanie, jak długo będzie trwać remont? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, musisz wiedzieć, że nie chodzi tylko o Zakątną. Zresztą najlepiej zacząć od początku – za nami remont rynku i placu Kazimierza. To samo można też powiedzieć o przylegających uliczkach – obecne działania to elementy większego planu. Planu, który ma przełożyć się na poprawienie wyglądu Starego Miasta. Wypada również dodać najważniejsze, czyli to, że remont Zakątnej nie jest ostatnim etapem prac.

To wszystko może okazać się dość mocno irytujące, ale nie chodzi przecież o utrudnienia – celem jest diametralne zmienienie wyglądu Starego Miasta. Mając to na uwadze, trzeba liczyć się z długim oczekiwaniem, jak i sporymi utrudnieniami. W zasadzie zostaje tylko życzyć, aby zaplanowane działania przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem.