Tarnowska PWSZ zaprasza na dwa nowe kierunki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie ma dwa nowe kierunki. Nowości to kosmetologia oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Co możemy powiedzieć na temat nowych propozycji?

Studiowanie kosmetologii oznacza zdecydowanie się na studia licencjackie (I stopnia), natomiast przy pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej możemy mówić o pięcioletnich studiach magisterskich. Być może niektórzy zadają sobie pytanie, dlaczego o nowych kierunkach mowa dopiero teraz? Ewentualne obawy można zrozumieć, co nie oznacza, że są uzasadnione – senat PWSZ zdecydował się na przeprowadzenie naboru uzupełniającego. Nabór ten rozpoczął się wczoraj i potrwa do 11 października. Warto również wiedzieć, że rekrutacja uzupełniająca dotyczy też wielu innych kierunków.

Być może niektórzy zadają sobie pytanie, czy nowe kierunki będą cieszyć się zainteresowaniem? Wszystko zweryfikuje czas, ale można powiedzieć, że są to kierunki, z którymi należy wiązać spore nadzieje. Krótko mówiąc, kierunki te możemy określić odpowiedzią na pojawiające się oczekiwania.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z tym, co widnieje na stronie uczelni.