Szaleństwo w Galerii Tarnovia

W niedzielne popołudnie na parkingu Galerii Tarnovia mogliśmy obserwować wrotkowe i rolkowe szaleństwo. Warte podkreślenia jest również to, że nie ma mowy o przypadku – mieliśmy „Andrzejki na kółkach”.

Co możemy powiedzieć o tym wydarzeniu?

O szczegółach możemy rozmawiać naprawdę długo – nie zabrakło profesjonalnych instruktorów. Ważne jest też to, że postawiono również na rywalizację. Przez rywalizację należy rozumieć tor z przeszkodami i konkursy z nagrodami. Poziom trudności to temat, o którym powinni wypowiadać się wyłącznie uczestnicy, aczkolwiek wydaje się, że nie było nudy. Można wręcz odnieść wrażenie, że zadbano o wszystko to, co być powinno. Niewykluczone nawet, że wiele osób zadaje sobie pytanie, czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się podobnej inicjatywy?

W tym momencie nie znamy odpowiedzi i co za tym idzie, nie pozostaje nic innego jak śledzenie doniesień dotyczących atrakcji. Kiedy jednak spojrzy się na wydarzenia w mieście, można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy mogą znaleźć coś satysfakcjonującego.