Pomoc przed świętami

Zastanawiasz się nad tym, jak można pomóc potrzebującym? Jeżeli chcesz komuś pomóc, dobrym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze świąteczną zbiórką żywności dla Domu Samotnej Matki w Tarnowie.

Co możemy powiedzieć o szczegółach?

Świąteczna zbiórka żywności dla Domu Samotnej Matki w Tarnowie to inicjatywa Młodzieżowego Centrum Wolontariatu. Warte podkreślenia jest również to, że produkty będą zbierane wyłącznie do jutra.

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji, musisz wiedzieć, że najbardziej potrzeba produktów z długim terminem przydatności do spożycia. Do takich produktów możemy zaliczyć choćby ryż, makaron, kaszę, mąkę czy cukier. Wypada też odnotować, że dobrze byłoby, gdyby nie zabrakło słoiczków dla niemowląt czy zdrowych przekąsek dla dzieci. Oczywiście wskazane, aby słodycze zawierały niewiele cukru.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zatelefonowanie pod numer 602 538 610. Żywność można przynieść do Pałacu Młodzieży (miejscem przeznaczonym na dary jest portiernia).